Wiara ma to do siebie, Że jeszcze po zniknięciu Nie przestaje działać. Ernest Reman

czwartek, 1 lipca 2010

Znowu minął mityng

     
     Wczoraj spotkaliśmy się na mityngu. W nowe półrocze wkroczyliśmy z nowo wybranymi służbami. Po zadziwiająco zgodnej, prowadzonej zgodnie z zasadami dobrych obyczajów, dyskusji wybraliśmy naszych nowych przedstawicieli. Mamy obecnie nowego – starego rzecznika grupy, nowych prowadzących, skarbnika i osoby, które pomagać będą w przygotowywaniu kawy i herbaty. Znaczy – nowe idzie! Wspólnie zgodziliśmy się, że to przede wszystkim do osób funkcyjnych należało będzie witanie nowicjuszy i wstępny sponsoring. Chcielibyśmy aby każdy nowoprzybyły czuł się wśród nas jak najlepiej. Oczywiście właściwe odnoszenie się do takich osób jest obowiązkiem każdego z nas, w związku z czym wszyscy członkowie naszej grupy są otwarci i przyjaźni. Nie mam co do tego żadnych wątpliwości.

     Zgodnie uznaliśmy też, że objęcie funkcji nie ma służyć budowaniu własnego ego, a jedynie ma pomagać w sprawnej organizacji naszych spotkań. Między innymi przez to decyzję o przystąpieniu naszej grupy do ogólnokrajowych służb AA odłożyliśmy w czasie.

     Słowa uznania należą się wszystkim, którzy przybyli do „Drogi” w to upalne środowe popołudnie. Do zobaczenia w przyszłym tygodniu!

Wasz Skryba

   

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz