Wiara ma to do siebie, Że jeszcze po zniknięciu Nie przestaje działać. Ernest Reman

poniedziałek, 21 czerwca 2010

Spotkajmy się na mityngu!

    
     Już niebawem kolejny mityng! Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich członków naszej wspólnoty na cotygodniowe spotkanie „W Drodze”. Mityng w tym tygodniu ma charakter zamknięty, a więc przeznaczony jest przede wszystkim dla osób uzależnionych od alkoholu. Mile widziani będą także ci, którzy chcieliby pomóc sobie w zdrowieniu z alkoholizmu, ale jeszcze nigdy nie uczestniczyli w mityngu AA. Pamiętajcie! Zgodnie z trzecią tradycją jedynym warunkiem przynależności do AA jest pragnienie zaprzestania picia. Zgodnie z nią sami decydujecie, czy należycie do AA. Nikt inny nie ma na to wpływu.


     Jeśli jesteś osobą zainteresowaną problematyką alkoholową albo jeszcze nie zdecydowałeś czy pomoc AA jest Ci potrzebna, zapraszamy na spotkania otwarte – zawsze w pierwszy mityng miesiąca.
    
Sugerowany temat mityngu: Jak organizowałeś i zmieniałeś swoje życie by móc pić?

Temat jest oczywiście jedynie sugestią. Nie musi zostać wykorzystany jeśli padnie inna propozycja. W życiu każdego biorącego udział w mityngu może wydarzyć się coś, czym zechce się podzielić z innymi i co może stać się tematem naszego spotkania.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz